Chceš být SBé?♥?-->Klic<--
Obědnej si Design -->Klic<--
Místo na REKLAMI -->Klic<--

Červenec 2009


Teri Hatcher a Dana Delany:Zoufalé manželky

26. července 2009 v 10:57 */Celebs\*
Krásné a půvabné herečky Teri Hatcher (44) a Dana Delany (53) pokračovali ve své práci, lépe řečeno, v natáčení jejich společného seriálu "Desperate Housewives" (20.července). Teri bude mít v jedné nadcházející epizodě dokonalou svatbu v kruhu svých seriálových kamarádek a bude mít krásné, bílé šaty. Osudy dam z Wisteria Lane můžete sledovat na ABC v neděli 27.žáří v 9 PM.

Victoria Beckham opouští Los Angeles

26. července 2009 v 10:54 */Celebs\*
"Paní dokonalá" Victoria Beckham (35) byla spatřena jak opouští velmi rušné město Los Angeles a vydala se domů do klidného Londýna, dorazí na letiště Heathrow (21.července). Bývalá zpěvačka skupiny "Spice Girls" sledovala zápas svého milovaného manžela, slavného fotbalisty Davida Beckhama (34) jak hraje svoji první domácí hru této sezóny za LA Galaxy v neděli (19.července). Nic méně ho fanoušci na hřišti nechtěli ani vidět, a tak musel jít pryč.

Dotazi

26. července 2009 v 10:47
Newíš si z něčím rady bo neco nechápeš?
Napiš mi do komentáře a já na různé dotazi odpovím!!
http://i4.photobucket.com/albums/y147/XnkaX/pic18.jpg
Komentář!!

Chceš být SBénkem??

26. července 2009 v 10:43
Chceš se stát mojim SBénkem?
Stačí napsat:

Přezdívka: _________
Twůj blog: _________

Napiš do komentíku!!

NeW**Dess

26. července 2009 v 10:40
Jak se ti líbí můj nový DESIGN?
Jak vidíš tk je s Hello Kitty..xD
Je od mojeho nejoblíbenějšího SBénka..!!

Chcete od ní tky Dess?
Napiště jí..
Terushka *BLOG* |ClicK|

*Ve*Se*Lo*St*

24. července 2009 v 12:02 */My Poznamc\*

V úterý (21.7.09) jel můj starší bráška na pár dní do Chorvatska já sem měla jet tky ae radši sem nejela xD..Až přijel dovezl mi kwásnej dárek !! Peněženku s HELLO KITTY..
Moc se mi líííbí a děkuju

Pixells

24. července 2009 v 10:58

To musííš vidět xD

24. července 2009 v 10:53 */My MuSiCs\*
Ej to je hustý xD

Nadiya

24. července 2009 v 10:47 */My MuSiCs\*
Moje nej..

Hello Kitty na oblečení xD

24. července 2009 v 10:39 */Hello Kitty\*
Tohle sou ejznámější obrázky *HeLLo KiTTy*


emkom.blog.cz

24. července 2009 v 10:05
www.emkom.blog.cz
Je to moje spolužačka,kamarádka,super holka a teď už tky SB xD

Anorexie

24. července 2009 v 10:02
Anorexie je nemoc která se vyskytuje u mnoha lidí.
Moje otázka je dokaže to někdo wůbec zastavit??

Nepřijde ti taky že dnešnví doba je mírně zkažená? Ovlivněná hubenými modelkami, které jsou jen kost a kůže? Hodně z nás by chtělo mít krásnou štíhlou postavu, ale všeho moc škodí. Nechceme přeci vypadat třeba takhle:Nejlepší je zlatá střední cesta. Ale jak si udržet pěknou postavu a přitom se neomezovat v oblíbených jídlech, netrpět hlady? Pohyb je to kouzelné slovíčko. Ono se to ale snadno řekne. Sama z vlastní zkušenosti vím, že to není jen tak začít něco dělat. Jsou to dva roky, co jsem se svým přítelem. Když jsme spolu začali pohlavně žít, začala jsem brát antikoncepci. Do roka jsem ze svých 56kg přibrala na 60kg a dneska vážím kolem 66kg. Nevím to přesně, protože váha stala mým nepřítelem. Tím rychlým příbytkem tuku se mi po celém obvodu stehen udělaly ošklivé strie. Snažila jsem se jich zbavit různými krémy a gely, ale nic nepomáhá. Pokoušela jsem se hladovět, ale nevydržela jsem ani týden. Pak přítel na měsíc odjel, nebyli jsme moc v kontaktu a já najdnou měla spoustu času jenom pro sebe. Začala jsem se víc učit, ale hlavně jsem se zaměřila na svoje tělo. Každý den jsem chodila běhat a večer jsem cvičila. Moc jsem nejedla, k čemuž přispěla přítelova nepřítomnost, nejdla jsem steskem. A hele, za ten jeden měsíc urputného snažení se mi podařilo dát dolů 2kg. Nádhera, říkala jsem si, jen tak dál. Pak se ale přítel vrátil. U jeho rodičů mi bylo podstrojováno. Samý moso, omáčky, buchtičky, sladkosti, brambůrky. Říkala jsem si že to přez týden zase vyběhám, ale najednou nebyl čas. Ve škole byl samý stres a spousta písemek a zkoušení. Na cvičení nezbýval čas. A pak když se to i ve škole zklidnilo, nenašla jsem si už znovu cestu k pohybu. Doteď se každý den nenávidím za to, jak pořád jen žeru, jak mám málo pohybu, víc se potím a mám menší fyzičku. Všichni mí známí mi říkají, abych ty prášky přestala jíst, ale já prostě věřím tomu, že je to mnou a ne práškama. Mno měla bych začít něco dělat, zatim nevypadám jako bečka, ale brzy bych mohla. Holky neblbněte a ty z vás které postavu mají ještě zachovalou, pečujte o ní s láskou a hlavně si neničte těla kvůli chlapům. Za to námpřeci nestojí. Vždyť i oni mají vady na kráse!

*CaW*

24. července 2009 v 9:55
*CaW*
Wítej na mém novém blogu který sem tak širou náhodou založila xD
Stalo se to dne 24.7.2009 kolem 9:50 xD..
Najdete tu rúzné soutěže obrázky a další krawinQy xD
Jestli se chcete snát mojim SBénkem stačí tapsat do komentáře!!Chceš vědět moje různá tajemství??
Když se staneš mím SBénkem můžeš se dozvědět moje trapasy,lásky a dokonce i moje příhody a zážitky..

Pár věcí o mě!!
Jmenuju se Edita chodím na druhý stupeň do základní školy hraju na housle a chodím do mažoretek.Kdysi sem chodila do Street dancu a plánuju to znovu ;)